McDonald's запустив проект сортування та переробки сміття в Україні

McDonald's запустив проект сортування та переробки сміття в Україні


Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/classes/class.sys.php on line 1190

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/common-top.php on line 481
14/July/2021(Wed) |

Компанія має глобальне зобов'язання перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів із відновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використати повторно.

McDonald's інвестував 10 млн. грн. у запуск проекту сортування та переробки відходів у ресторанах мережі по Україні.
 
Тепер відвідувачі мережі швидкого харчування у 22 містах України зможуть сортувати відходи та використану упаковку. Після сортування сміття відправляють на вторинну переробку сировини.
 
Уточнюється, що спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками встановлені у 85 ресторанах МакДональдз, крім закладів, розташованих у торговельно-розважальних центрах. Протягом найближчих двох тижнів це обладнання також встановлять на літніх терасах.
 
Сортувальні станції мають відповідні позначки для різних типів відходів. Вони поділені на п'ять фракцій: пластик, папір, стаканчики, рідина та інше.
 
Представники компанії уточнили, що вона має глобальне зобов'язання перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з сертифікованої сировини, що відновлюється, а також сировини, яку можна використовувати повторно.