Новий рекорд з переробки упаковки

Новий рекорд з переробки упаковки


Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/classes/class.sys.php on line 1190

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/common-top.php on line 481
13/May/2020(Wed) |

У Данії встановили новий рекорд з переробки упаковки

У 2019 році Данія встановила національний рекорд з переробки упаковки: 92% скляних пляшок та консервних банок вирушили на переробку. Це на 3% більше, ніж у 2018 році, і вдвічі більше, ніж у 2002 році.
 
Крім того, друге життя одержали 94% пластикових пляшок, уточнює Євроульс.
 
Завдяки цьому Данія заощадила 290 мільйонів євро та більше 150 тисяч тонн вуглекислого газу, який потрапив би в атмосферу, якби цю упаковку не використали повторно.
 
За даними датської організації Dansk Retursystem, що займається управлінням відходами, у Данії з'явилося більше пунктів прийому тари на переробку, тому данці почали здавати більше сировини. Багато пунктів прийому розташовані у супермаркетах, і за здану тару вони повертають її вартість.
 
Така система працює і в інших європейських країнах та показує хороші результати. Наприклад, у Німеччині такі автомати з прийому тари працюють з 2003 року, і там переробляється 99% пляшок та банок.