Чи такий вже безпечний екопосуд?

Чи такий вже безпечний екопосуд?


Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/classes/class.sys.php on line 1190

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/common-top.php on line 481
03/September/2019(Tue) |

Виробники чашок на основі бамбукового волокна стверджують, що їхня продукція екологічна, може бути багато разів використана, при цьому здатна до біорозкладання.

Німецька споживча група Stiftung Warentest протестувала 12 марок контейнерів на основі бамбуку (Zuperzozial, Morgenheld і ряд інших) і стверджує, що їх краще уникати.
 
Основна причина - використання меламіно-формальдегідних смол для придання вологостійкості. По-перше, всі ці смоли містять залишковий формальдегід, по-друге в кислому середовищі і при підвищеній температурі вони здатні частково руйнуватися з виділенням меламіну і формальдегіду. Слід врахувати, що аналогічні сполуки використовуються для придання вологостійкості і посуду на основі целюлозного волокна.
 
Крім того, було встановлено, що всі досліджені вироби фактично не здатні до біорозкладання. Хоча це і декларується. Деякі з цих марок (наприклад Zuperzozial) представлені і на ринку України.