Сучасна станція рекуперації на заводі IMMER Group

Сучасна станція рекуперації на заводі IMMER Group


Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/classes/class.sys.php on line 1190

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/common-top.php on line 481
03/May/2019(Fri) |

На заводі IMMER Group у Києві в промислову експлуатацію введено сучасну рекупераційну станцію, яка піднімає екологічну безпеку та ефективність виробництва на новий рівень.

Запуск станції прокоментувала Ірина Мірошник, президент IMMER Group: «Для IMMER Group принципи сталого розвитку та циркулярної економіки – це не модні тренди, а посібник до дії. Мінімум шкідливих викидів, повторне використання відпрацьованої сировини, готовність інвестувати у довгострокові рішення – це якості, властиві ефективному, стійкому та соціально відповідальному бізнесу.
 
На сьогоднішній день наша рекупераційна станція є абсолютним ноу-хау для всієї галузі, яка не має аналогів. Таким чином, IMMER Group в черговий раз задає нові стандарти для гнучкої упаковки та інших сфер виробництва, продовжуючи послідовно реалізовувати принципи сталого розвитку в роботі».