Нова інноваційна пластикова упаковка Plasticor

Нова інноваційна пластикова упаковка Plasticor


Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/classes/class.sys.php on line 1190

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/common-top.php on line 481
03/December/2018(Mon) |

У Бразилії створили упаковку, що попереджає про закінчення терміну придатності продукту.

Біорозкладна пластикова упаковка змінює колір залежно від свіжості упакованих у неї продуктів. Винахід назвали Plasticor.
 
У 2017 році цей проект отримав нагороду місцевого конкурсу стартапів Hackaton Nanobio. Тепер команда розробників шукає інвесторів, щоб вивести продукт на ринок та розпочати його масове виробництво. Для цього вони запустили кампанію зі збору коштів на краудфандинговій платформі Kickante.
 
За даними ООН, 30% продукції, яка щорічно виробляється у світі (близько 1,3 млрд тонн), у результаті стає сміттям.
 
Створення упаковки, що змінює колір, залежно від терміну придатності продуктів - ефективний спосіб керування споживанням їжі. З її допомогою можна віддавати перевагу товарам, які зіпсуються швидше, а також своєчасно виявляти продукти з терміном придатності, що минув, які ще можна безпечно використовувати.
 
«Наша упаковка екологічно чиста, тому що у її виробництві не використовуються хімічні добавки. До того ж вона не потребує багато часу для розкладання. Якщо звичайний пластик може розкладатися до 500 років, то в цьому випадку йдеться максимум про шість місяців», - каже Бальбіно.