Перший магазин без упаковки відкрився у Латвії

Перший магазин без упаковки відкрився у Латвії


Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/classes/class.sys.php on line 1190

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/service/data/www/service-pack.com.ua/_controls/includes/common-top.php on line 481
05/August/2018(Sun) |

Магазин, де можна купити товар на вагу і віднести у своїй тарі, нещодавно відкрили у Ризі. Поки що це перший магазин без упаковки у Латвії.

Магазин з назвою Burka («банку» латиською) пропонує більше двохсот найменувань продуктів: чай, кава, цукор, спеції, мед, печиво та багато іншого. Також в асортименті магазину є господарські товари та косметика. Зараз магазин працює більш ніж з 30 постачальниками та віддає перевагу місцевим виробникам.
 
Засновник магазину Марія Солошенко розповіла, що часом 40% вартості продуктів покупець платить тільки за упаковку. Тут кожен може на вагу купити стільки товару, скільки потрібно, і забрати додому у своїй власній тарі: банках, пакетах тощо. Також Марія поділилася, що незабаром у Ризі буде відкрито ще один магазин без упаковки Turza, який складе конкуренцію Burka.
 
Оформлення магазину повністю складається з відновлюваних матеріалів, що підкреслює ідею безвідходності. Інвестиції у бізнес склали 20 тисяч євро.
 
До речі, свою упаковку у вигляді паперових пакетів, магазин все ж таки пропонує непередбачливим покупцям.